SearchStax Studio – Site Search (1.9.3) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Continue
af: Gaan voort

en: Never
af: Nooit

en: Index
af: Indeks

en: Enter the password that accompanies your username.
af: Verskaf die wagwoord wat aan jou gebruikersnaam gekoppel is.
