SearchStax Studio – Site Search (1.9.3) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Refresh
ar: تحديث

en: Continue
ar: متابعة

en: Never
ar: أبدا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Index
ar: الفهرس

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Enter the password that accompanies your username.
ar: أدخل كلمة المرور المصاحبة لاسم مستخدمك.

en: Upgrade
ar: ترقية

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: - Use default -
ar: - استخدام الافتراضي -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
