SearchStax Studio – Site Search (1.9.3) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Never
hr: Nikada

en: Desc
hr: Silazno

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Enter the password that accompanies your username.
hr: Unesite lozinku koja se odnosi na vaše korisničko ime.

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Asc
hr: Uzlazno
