SearchStax Studio – Site Search (1.9.3) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Refresh
ru: Обновить

en: Continue
ru: Продолжить

en: Check
ru: Квитанция

en: Never
ru: Никогда

en: Desc
ru: По убыванию

en: Last checked
ru: Посл. проверка

en: Migrate
ru: Миграция

en: Facets
ru: Фасеты

en: Index
ru: Индекс

en: Server
ru: Сервер

en: Not checked
ru: Не отмечено

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Enter the password that accompanies your username.
ru: Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.

en: Upgrade
ru: Обновить

en: Status message
ru: Статус

en: - Use default -
ru: - По умолчанию -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Confirm account
ru: Подтверждение учётной записи

en: Sorts
ru: Сортировки

en: Compatible
ru: Совместимость
