SearchStax Studio – Site Search (1.9.3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Enter the password that accompanies your username.
sr: Упиши своју лозинку која је везана за корисничко име.

en: Status message
sr: Статусна порука

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
