SearchStax Studio – Site Search (1.9.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات
