SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Search
de: Suche

en: Off
de: Aus

en: Untitled
de: Ohne Titel

en: Default language
de: Standardsprache

en: API key
de: API-Key

en: Moderate
de: Moderieren

en: Strict
de: Strikt

en: Search term
de: Suchbegriff

en: Default categories
de: Standardkategorien
