SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Off
fa: خاموش

en: Untitled
fa: بدون عنوان

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Moderate
fa: مدیریت
