SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Off
hu: Ki

en: Untitled
hu: Cím nélkül

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: API key
hu: API kulcs

en: Moderate
hu: Moderálás

en: Strict
hu: Pontos
