SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Off
oc: Desactivat

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: API key
oc: Clau API

en: Moderate
oc: Moderar
