SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Off
pl: Wyłączony

en: Untitled
pl: Bez nazwy

en: Default language
pl: Domyślny język

en: API key
pl: Klucz API

en: Moderate
pl: Moderowanie

en: Strict
pl: Ścisła
