SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Off
ro: Oprit

en: Untitled
ro: Nedenumit

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: API key
ro: Cheia API

en: Moderate
ro: Moderează
