SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Off
tr: Kapalı

en: Untitled
tr: Başlıksız

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Moderate
tr: Denetle

en: Strict
tr: Sıkı
