SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Off
uk: Вимкнено

en: Untitled
uk: Без назви

en: Default language
uk: Базова мова

en: API key
uk: Ключ API

en: Moderate
uk: Модерувати

en: Strict
uk: Строго

en: Search term
uk: Ключове слово

en: Default categories
uk: Базові категорії
