SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Off
ca: Inactiu

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Moderate
ca: Modera
