SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Search
da: Søg

en: Off
da: Afbrudt

en: Untitled
da: Uden titel

en: Default language
da: Standardsprog

en: API key
da: API-nøgle

en: Moderate
da: Moderér
