SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Off
es: Desactivado

en: Untitled
es: Sin título

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: API key
es: Clave del API

en: Moderate
es: Moderado

en: Strict
es: Estricta
