SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Off
fi: Pois päältä

en: Untitled
fi: Otsikoton

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Moderate
fi: Moderoi

en: Strict
fi: Tarkka
