SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Off
fr: Désactivé

en: Untitled
fr: Sans titre

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: API key
fr: Clé d'API

en: Moderate
fr: Modérer

en: Default categories
fr: Catégories par défaut
