SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Off
id: Matikan

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: API key
id: Kunci API

en: Moderate
id: Moderasi
