SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Off
it: Spento

en: Untitled
it: Senza titolo

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: Moderate
it: Moderato

en: Strict
it: Stringente
