SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Off
lv: Izslēgts

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: API key
lv: API atslēga

en: Strict
lv: Stingra
