SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Search
no: Søk

en: Off
no: Av

en: Untitled
no: Uten tittel

en: Default language
no: Standardspråk

en: Moderate
no: Moderer
