SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Off
nl: Uit

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: API key
nl: API-sleutel

en: Moderate
nl: Modereren

en: Strict
nl: Strikt
