SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Off
ru: Выкл

en: Untitled
ru: Без заголовка

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: API key
ru: API-ключ

en: Moderate
ru: Модерировать

en: Strict
ru: Строго
