SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Untitled
sk: Bez titulku

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: API key
sk: API kľúč

en: Moderate
sk: Moderovať
