SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Off
sv: Av

en: Untitled
sv: Titellös

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Moderate
sv: Moderera
