SearXNG (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Off
vi: Tắt

en: Untitled
vi: Không tên

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: API key
vi: khóa API
