SeASer Blog Theme (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Up
bs: Gore

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
