SeASer Blog Theme (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Up
et: Üles

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
