SeASer Blog Theme (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі
