SeASer Blog Theme (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
