SeASer Blog Theme (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Up
el: Επάνω

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Book outline for @book.title
el: Book outline για το @book.title
