SeASer Blog Theme (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Up
gl: Arriba

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
