SeASer Blog Theme (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Up
hu: Fel

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
