SeASer Blog Theme (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Up
is: Upp

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu
