SeASer Blog Theme (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Up
nl: Omhoog

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Pagination
nl: Paginering

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
