SeASer Blog Theme (8.x-1.21) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Heim

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu
