SeASer Blog Theme (8.x-1.21) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Up
he: עולה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Pagination
he: דפדוף

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
