SeASer Blog Theme (8.x-1.21) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to parent page
it: Vai alla pagina padre

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Up
it: Su

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: Pagination
it: Paginazione

en: Book outline for @book.title
it: Struttura del book @book.title

en: Book traversal links for
it: Link di attraversamento del book per

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
