SeASer Blog Theme (8.x-1.21) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်
