SeASer Blog Theme (8.x-1.21) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Up
oc: Naut

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina
