SeASer Blog Theme (8.x-1.21) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Up
sv: Upp

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Pagination
sv: Paginering

en: Book traversal links for
sv: Genomkorsande boklänkar för

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
