SeASer Blog Theme (8.x-1.22) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Up
az: Yuxarı

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Book outline for @book.title
az: @book.title üçün kitab kontur

en: Book traversal links for
az: Kitab keçidləri üçün

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir
