SeASer Blog Theme (8.x-1.22) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།
