SeASer Blog Theme (8.x-1.22) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Up
ca: Amunt

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Pagination
ca: Paginació

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ca: Un tema flexible, amb possibilitat de canviar-li el color, amb moltes regions i una disposició responsiva i centrada en mòbil.

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
