SeASer Blog Theme (8.x-1.22) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Up
cs: Nahoru

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Book outline for @book.title
cs: Osnova knihy @book.title

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
