SeASer Blog Theme (8.x-1.22) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Up
jv: Munggah

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir
