SeASer Blog Theme (8.x-1.22) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Up
ku: سەرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا
