SeASer Blog Theme (8.x-1.22) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Up
lt: Viršun

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
lt: Lanksti mobiliems įrenginiams pritaikyta tema su daug regionų galimybė keisti spalvas.

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
